USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
  • Contacteer ons

Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar

ex. Confortável Porto De Galinhas!!! Apartamento 100mts Vista Mar

Vroegtijdige boeking
2026-08-27
2026-08-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

17

Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Buitenzwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


3-slaapkamer Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar heeft een ligging aan het strand en biedt uitzicht op de zee binnen handbereik van Porto Cult. Dit 3-badkamer appartement ligt op sechts 5 minuten wandelafstand van het centrum van Porto de Galinhas, heeft een zonneterras en is geschikt voor maximaal 6 gasten.

Dit appartement van 100 m² bevindt zich in de Porto de Galinhas Centrum wijk van Pôrto das Galinhas, op afstand van 2 km van de kokospalmplantage van Maracaipe. Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar ligt op een klein stukje lopen van het Casa Jerimum.

De accommodatie biedt een balkon, een woonkamer en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. Een hoogtepunt van het appartement voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en badlakens in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar is uitgerust met een complete keuken voor degenen die zelf willen koken.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Beveiliging

Horeca

  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Zonneterras
  • Tuin

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 22:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar?

    Als gasten bij Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Pôrto das Galinhas bezoeken, Porto Cult (100 m) en de kokospalmplantage van Maracaipe, gelegen op 2 km verderop.
  • Hoe ver is het stadscentrum van Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar?

    Het duurt 10 minuten lopen om van Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar naar het stadscentrum te komen.
  • Wat is de prijs van het boeken van Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar?

    De prijs van het boeken van Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar is $144.
  • Wat is de grootte van dit appartement?

    Dit appartement bestaat uit 100 vierkante meters.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-27
2026-08-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Confortavel Porto De Galinhas!!! Apartamento 100Mts Vista Mar, Brazilië

Porto De Galinhas Rua Dos Baobas, Pôrto das Galinhas, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved